Jaunrades laboratorija jau var lepoties ar vairāku nozīmīgu un apjomīgu pētījumu realizēšanu, kuru rezultātā iegūti vērā ņemami secinājumi, apskatot tēmas kā:

br

E-pārvalde

Izstrādājot Latvijas valsts e-pārvaldes monitoringu Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas uzdevumā, no 2017. līdz 2019. gadam veikta kvantitatīvā un kvalitatīvā pētniecība gan par valsts un pašvaldību iestādēm, gan par iedzīvotājiem - pakalpojumu saņēmējiem. Klikšķini šeit, lai uzzinātu vairāk!

Lietojamība

Mūsu komandas locekļi jau piecus gadus iesaistās valsts sektora organizētos lietojamības uzlabošanas projektos, un šajā laikā mēs esam ieguvuši pieredzi un zināšanas par lietojamības metodoloģiju un labo praksi lietojamības jautājumos. Klikšķini šeit, lai uzzinātu vairāk!

Sociālie un tirgus pētījumi

Mūsu komanda īsteno dažādus sociālos un tirgus pētījumus - par tēmām sākot no senioriem Latvijā līdz nekustamo īpašumu tirgus specifikām Rīgas mikrorajonos. Klikšķini šeit, lai uzzinātu vairāk!

Sociālās pārmaiņas

Nordplus projekta ietvaros mēs esam pētījuši un turpinām pētīt sociālo pārmaiņu un sociālās uzņēmējdarbības vidi Latvijā, noskaidrojot to, kas atšķir veiksmīgu sociālo pārmaiņu aktivitāti no neveiksmīgas. Klikšķini šeit, lai uzzinātu vairāk!